Хебър се наложи с 3:1 срещу Нефтохимик 2010 в мач от четвъртия кръг от шампионата на България по волейбол. Без някои от основните си състезатели златните медалисти победиха у дома срещу бургазлии в четири гейма - 25:17, 33:31, 19:25, 25:16.

Участникът в Шампионската лига допусна тякои колебания във втората и третата част, но успя да изкове крайния успех след повече от два часа в зала "Васил Левски".

Във втория гейм гостите от Бургас се вдигнаха на щурм в края, но "тигрите" успяха да победят с 33:31 след опит за обрат от страна на Нефтохимик. В следващата част гостите победиха след убедителна игра в атака, но това не беше достатъчно, за да бъдат спрени пазарджиклии.

В първия и последния гейм Хебър показа добра игра във всички елементи и се поздрави с крайния успех за втората си победа в първенството.

Най-резултатен за победителите стана италианецът Якопо Масари с 19 точки. Съотборникът му Симон Хирш добави още 13 точки.

За гостите Аксел Трухчев се отличи с 15 точки.

Хубър е с две победи и едно поражение, докато бургазлии допуснаха третата си загуба през кампанията.