Нефтохимик спечели с 8-0 срещата си от 11-тия кръг на "Б" Регионална група "Център". Мачът срещу отбора на Свети Никола се игра в Спортен център "Изгрев" пред около 200 зрители. Отборът на домакините поведе в самото начало, като първи във вратата на противника се разписа Алекс Димитров.

В 15-тата минута резултатът вече беше 2-0 след гол от дузпа на централния защитник Светослав Славов. До края на полувремето Димитров отбеляза още един гол, като преди него вкара и Рамис Исмаилов. През второто полувреме нови 4 гола на Исмаилов, Райков и два на Мирошник оформиха крайното 8-0.

Нефтохимик излезе на терена без промени спрямо предишния мач. На вратата Тодоров, пред него централни защитници Бояджиев и Славов, от ляво в отбраната игра Шопов, а от дясно Илчев. В средата на терена запонаха Славилов, Попов и новопривлеченият Ради Иванов. По десния фланг игра Димитров, от ляво новото попълнение Исмаилов. На върха на атаката беше капитанът Мартин Мечков.

Състав на Нефтохимик: Тодоров, Бояджиев, Славов, Шопов, Илчев, Попов, Иванов, Славилов, Исмаилов, Димитров, Мечков