Нефтохимик Бургас загуби като гост от Несебър с 1:2. Морското дерби от 10-ия кръг на Втора лига се игра днес, на стадион Несебър.

Първата част завърши при резултат 1:0 в полза на „шейховете“. Те успяха да поведат, чрез Даниел Стаматов, който бе точен от 20 метра. След почивката бургаският тим срещна по-сериозна съпротива и позволи обрат в резултата.

В средата на полувремето, домакините изравниха, след точен изстрел при разбъркване в наказателното поле. Десет минути преди последния съдийски сигнал Несебър обърна резултата, след изпълнение на фаул от Николай Костов.

Състав на Нефтохимик: Християн Славов, Андрей Казалиев, Иван Янков, Станислав Жеков, Димитър Дончев, Стоян Калев, Цветан Филипов, Симеон Русев, Даниел Стаматов, Кирил Личев, Даниел Стоянов